Најгледани производи: Функциски генератори

Производи на страна:
Страна 1 од 7
INSTEK GFG-8219A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GFG-8219A

Aналоген функциски генератор со вграден бројач на фреквенција.

27.320 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SFG-1013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INSTEK SFG-1013

DDS функциски генератор со приказ на напон.

15.137 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INSTEK SGF-1003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SFG-1003

DDS функциски генератор до 3MHz.

13.568 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GFG-8216A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GFG-8216A

Аналоген функциски генератор со вграден бројач на фреквенција.

21.505 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GFG-8255A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GFG-8255A

Аналоген функциски генератор со вграден бројач на фреквенција.

37.195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MFG-2120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2120

Едноканален генератор на произволни бранови функции до 20MHz со импулсен генератор до 20MHz.

31.381 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MFG-2110
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2110

Едноканален генератор на произволни бранови функции до 10MHz со импулсен генератор до 10MHz.

27.689 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK MFG-2260M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MFG-2260M

Двоканален генератор на произволни бранови функции до 60MHz со импулсен генератор до 60MHz.

57.224 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK AFG-2125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2125

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна и произволно дизајнирана функција.

29.996 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK AFG-2225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2225

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна, шум и произволно дизајнирана функција.

32.211 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
INSTEK AFG-2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AFG-2005

Функциски генератор за точно и прецизно генерирање на сигнал со синусна, правоаголна, триаголна и произволно дизајнирана функција.

17.352 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.