Најгледани производи: Безбедност

Производи на страна:
Страна 5 од 7
SAS-DVRWW10
Брзо инфо
(0)

Рачен часовник со вградена камера и микрофон.

1.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DVRWW20
Брзо инфо
(0)

Рачен часовник со вградена камера и микрофон.

3.444 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-PIR106
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

1.390 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-PIR101
Брзо инфо
(0)
Овој плафонски сензор нуди покриеност од 360° во просторијата каде што е монтиран. Може да се регулира детекцијата на брзина на движење и времето на активност....
740 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-PIR70
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EL-PIR107
Брзо инфо
(0)

Сензор за движење кој емитира микробранови, мошне чувствителен во широк опсег.

925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EL-PIR105
Брзо инфо
(0)

Сензор за автоматско прилагодување на светлината во просторијата.

 

 

 

1.282 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS35
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, надворешна употреба, прилагодување на време и амбиентно светло, IP44.

925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS34
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, надворешна употреба, прилагодување на време и амбиентно светло, IP44.

925 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS36
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, прилагодување на време и амбиентно светло.

615 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS52
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење, прилагодување на време и амбиентно светло.

790 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS51
Брзо инфо
(0)

Сензор на движење со аларм, 80dB.

599 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN HAA40BN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, сина, IP20.

1.050 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VELLEMAN HAA40GN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, зелена, IP20.

1.050 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VELLEMAN HAA40AN
Брзо инфо
(0)

Сигнална LED Cветилка,

12V, портокалова, IP20.

1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.