Skip Navigation Links.

Рачка за лемење со ЛЕД осветлување

WEL.SP15NEU
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
WELLER

Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, 15W моќност.

2.263 ден
(вклучено ДДВ): 345,2 ден
Беспл. Испор.
w

Weller SP15NEU - Рачка за лемење со иновативно ЛЕД осветлување на местото на лемење, дел од хоби програмата на производителот Weller.

 

Карактеристики:

  • Работен напон: 230V
  • Моќност: 15W
  • Максимална работна температура: 400°С

Комплетот содржи: рачка за лемење, S5 врв во облик на длето (ширина 2mm) и упатство за користење.

Напојување 230 V-AC
Моќност 15 W
Максимална температура 400 °C
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.