Skip Navigation Links.

Пакет - Одличен спој од најдобрите!

LEP-0054
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

Пакет за професионалци - Fluke & Weller по најдобра цена!

19.184 ден
(вклучено ДДВ): 2.926,37 ден
Редовна цена: 21.316 ден
Штедите 2.132 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 2.132 ден

BestBuy FLUKE 175 мултиметарот и 40W LED WELLER леткумот ќе ви заштедат време и пари!
Ако ви е потребен мултиметар, и ако барате професионален, FLUKE 175 е BestBuy мултиметар во оваа класа!
За мала доплата бидете сигурни дека ќе имате Weller леткум во вашата кутија со алат, ќе ви се најде во моментите кога највеќе ќе ви треба!

 

Пакетот содржи:

  • Дигитален TrueRMS мултиметар (FLUKE)
  • Рачка за лемење со ЛЕД осветлување (WELLER)
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.