Држачи за рачки

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KN-528100
Брзо инфо
(0)

Држач за SMD компоненти.

92 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WBH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053316799

Држач за електронски плочи, ESD безбеден.

33.820 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FIXPOINT SLDH01
Брзо инфо
(0)

Држач за електронски плочки за едноставна работа и поправка. Можност за ротирање за 360°.

1.355 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-11F
Брзо инфо
(0)

Држач за електронски плочки при процеси на лемење и одлемување со додаток за прицврстување на рачка за топол воздух над работната станица.

10.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WELL. PH1201ESD
Брзо инфо
(0)

ESD безбеден држач за рачка за лемење, за употреба со Weller рачките: EC1201P, EC1204P, EC1201A, TC201T.

616 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.KH6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051500699

Држач за рачка за лемење за употреба со Weller W101 рачка за лемење.

2.171 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.KH4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051500499N

Држач за рачка за лемење за употреба со Weller W61 рачка за лемење.

2.147 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-10
Брзо инфо
(0)

Држач за рачка за лемење со место за сунѓерче за чистење на врвот од лемилото.

198 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.WDH10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051512199N

Држач за Weller WSP80 и WP80 рачки за лемење со метална волна за чистење на врвот.

3.183 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.KH18
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051517099N

Држач за Weller WSP80 рачка за лемење со сунѓерче за чистење на врвот.

1.788 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQ-SOLDER/H3EC
Брзо инфо
(0)

Држач за рачка за лемење со место за сунѓерче за чистење на врвот од лемилото.

269 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.KH30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051504099

Држач за рачки за лемење за употреба со Weller лемила со моќност до 100W.

1.058 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.AH2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058718701

Држач за рачка за лемење.

119 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR SH-814
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SH-814

Држач на рачка за лемење за употреба со Solomon лемила со помала моќност.

299 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IT-SF BS PCSS
Брзо инфо
(0)

Лагер за држач на PCB.

185 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Merni unit
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.