Камери

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SAS-DVRPIR10
Брзо инфо
(0)

PIR сензор со вградена камера, рекордер, микрофон и далечински управувач.

5.900 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-CAM410
Брзо инфо
(0)

Безбедносна колор камера во куќиште од PIR сензор.

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-CAM30
Брзо инфо
(0)

Безбедносна колор камера во водоотпорно куќиште за надворешна употреба.

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-CAM380
Брзо инфо
(0)

Безбедносна колор камера во куќиште на прскалка.

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-IPCAM360W1
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

4.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-NC200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NC200

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

3.389 ден
Повеќе
На лагер
w
SVL-IPCAM10
Брзо инфо
(0)

Внатрешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-IPCAM180W1
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

2.750 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-IPCAM01
Брзо инфо
(0)

Внатрешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

4.315 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-IPCAM210W
Брзо инфо
(0)

Внатрешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

5.359 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-IPCAM111B
Брзо инфо
(0)

Внатрешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

6.468 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-IPCAM02
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

3.080 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-IPCAM04
Брзо инфо
(0)

Внатрешна IP камера за безбедност и надзор.

4.928 ден
Повеќе
На лагер
w
SAS-HA100
Брзо инфо
(0)

Детектор на топлина со 85dB сирена.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
SEC-GL10
Брзо инфо
(0)

Изолатор на галванско одвојување за уреди за видео надзор.

1.259 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.