HDMI

Производи на страна:
Страна 1 од 5
AT-VS192ATG
Брзо инфо
(0)

2 портен DisplayPort разделник со 4К подршка.

16.018 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS164-AT-G
Брзо инфо
(0)

4 портен DVI разделник за видео и аудио.

9.549 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CLCT-HDMICON10
Брзо инфо
(0)

HDMI аудио екстрактор.

5.368 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-HDMICON16
Брзо инфо
(0)

HDMI/4K2K 7.1 аудио екстрактор

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-TRANSHDMI02
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, 5GHz.

14.478 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AT-VE829
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, со функција на матрица 5X2.

28.648 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-TRANSHDMI01
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри, 5GHz.

12.938 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-TRANSHDMI03
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 100 метри, 5GHz.

16.573 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AT-VE809
Брзо инфо
(0)

HDMI безжичен екстендер до 30 метри.

17.866 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-HDMIREP26
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 30m со употреба на два обични UTP Cat5e/6 кабли.

 

2.957 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-HDMIREP2
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m, со CAT5/6 кабел.

4.444 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VE800A
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m користејќи еден Cat5e или Cat6 кабел.

4.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-HDMIREP25
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 50m, со употреба на обичен UTP Cat5e кабел.

5.920 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VE810
Брзо инфо
(0)

HDMI екстендер до 60m користејќи два Cat5e или Cat6 кабли, со пренос на IR сигнали.

6.950 ден
Повеќе
На лагер
w
AVREPEAT-12
Брзо инфо
(0)

HDMI засилувач до 35 метри.

3.085 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.