Активна Опрема

Производи на страна:
Страна 1 од 5
ANT-4G20-KN
Брзо инфо
(0)

3G/4G антена, 7dB.

3.880 ден
Повеќе
На лагер
w
ANT-4G10-KN
Брзо инфо
(0)

3G/4G антена, 11dB.

2.650 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-MR3420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-MR3420

3G/4G безжичен N рутер, 300Mbps.

2.974 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-MR3220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-MR3220

3G/4G безжичен N рутер, 150Mbps.

2.788 ден
Повеќе
На лагер
w
CMPSC-DC212
Брзо инфо
(0)

ADSL сплитер кој ќе овозможи да го поврзете телефонот и ADSL модемот преку една телефонска линија.

308 ден
Повеќе
На лагер
w
ETH.C.IN100
Брзо инфо
(0)

PCI мрежен контролер 10/100Mbps.

440 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-NWCARD22
Брзо инфо
(0)

PCI мрежен контролер 10/100/1000Mbps.

495 ден
Повеќе
На лагер
w
MCV-220
Брзо инфо
(0)

RS232 во RS422 конвертор.

1.775 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-IC485SI
Брзо инфо
(0)

RS232 - RS422/485 конвертор.

6.099 ден
Повеќе
На лагер
w
MCV-850S
Брзо инфо
(0)

RS232 во RS422/485 конвертор.

1.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AT-IC485SN
Брзо инфо
(0)

RS232 - RS422/485 конвертор.

3.666 ден
Повеќе
На лагер
w
MCV-850
Брзо инфо
(0)

RS232 во RS485 конвертор.

1.853 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMPSC-LN032
Брзо инфо
(0)

USB - RJ45 адаптер со брзина до 5Gbps.

1.950 ден
Повеќе
На лагер
w
TPL-UE300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UE300

USB - RJ45 конвертор со брзина до 1Gbps.

1.643 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-NWUSB10
Брзо инфо
(0)

USB - RJ45 конвертор со брзина до 1Gbps.

1.725 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.