HDD-а

Производи на страна:
Страна 1 од 3
CMPIN-MOBDOCK4
Брзо инфо
(0)

RAID док станица за четири 2.5" хард дискови.

2.327 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-MD02
Брзо инфо
(0)

Док станица за SATA хард дискови.

2.777 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-HDD SSDM.2/1
Брзо инфо
(0)

SSD M.2 меморија, S-ATA III, 120GB.

5.490 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-HDD SSD1
Брзо инфо
(0)

2.5'' SSD диск Kingston UV400 960GB

14.478 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-HDD SSD5
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 120GB капацитет.

8.933 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-HDD NB12
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 480GB капацитет.

9.758 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-HDD NB13
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 240GB капацитет.

3.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-HDD SSD4
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 240GB капацитет.

13.862 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-HDD SSD6
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 128GB капацитет.

2.999 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-HDD SSD2
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 960GB капацитет.

41.895 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-HDD SSD3
Брзо инфо
(0)

2.5" SSD меморија со 480GB капацитет.

24.644 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SD-18U3-480T02
Брзо инфо
(0)

Sandisk Extreme® 900 екстерен диск.

22.488 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SD-18U3-480T01
Брзо инфо
(0)

Sandisk Extreme® 510 екстерен диск.

20.886 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SIG-25U3-01T01
Брзо инфо
(0)

Seagate Backup Plus преносен диск 1TB 2.5" Син.

5.725 ден
Повеќе
На лагер
w
CMPSC-MD262
Брзо инфо
(0)

Мултимедијален плеер со куќиште за 2.5" хард диск.

7.393 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.