Skip Navigation Links.

Пакет - За брзо и лесно кримпање

LEP-0057
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGING ELECTRONICS

За брзо и лесно кримпање BNC, TNC, N, SMA, F конектори на RG58 / RG59 / RG62 коаксијални кабли.

1.414 ден
(вклучено ДДВ): 215,69 ден
Редовна цена: 1.863 ден
Штедите 449 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Производи во овој пакет:
Штедите: 449 ден

Заштедете пари со купување на оваа одлична понуда Кримп клешта + Стрипер за најниска цена!

Пакетот ќе ви помогне да ја завршите работата брзо и лесно! Кримпањето BNC, TNC, N, SMA, F конектори на RG58 / RG59 / RG62 коаксијални кабли никогаш не било полесно.


Пакетот содржи:

  • Кримп клешта
  • Стрипер
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.