Pajisje matëse telekomunikative

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 6
FLUKE CIQ-RJA
Informata të shpejta
(0)

Adapter modular per Fluke CableIQ qualification tester.

4.902 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE CIQ-KIT
Informata të shpejta
(0)

Advanced IT KIT

180.715 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
INSTEK GSP-9330
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GSP-9330

Analizator i spektrit me gamë të frekuences 9kHz-3GHz.

393.742 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
METREL LAN350
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 2016 ST
Analizues i kabllove me performace te larte per verifikim te kabllove te LAN deri ne CAT 6 / Class E duke ju permbajte standarteve EN 50173, TIA/EIA 658B, ISO/IEC 11801....
131.598 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MITEL VLP5B
Informata të shpejta
(0)

Burim laserik i dritës, i zbatuar për zbulimin e defekteve në kabllo optike.

12.941 den
Më shumë
Në stok
w
RAD.C.A.T.4+/BAG
Informata të shpejta
(0)

Çantë e butë për gjurmues C.A.T. 4+ i cili mund te mbaj C.A.T, genny dhe aksesoret e tije.

5.816 den
Më shumë
Në stok
w
MLR FO-103D250
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MLR FO-103D250

Dara per zhveshje me dy vrima per fiber-optik

5.422 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KP-1285100SB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 12 85 100 SB

Dara për zhveshje të fijeve optike

4.580 den
Më shumë
Në stok
w
HT-223H
Informata të shpejta
(0)

Dara zhveshëse për fiber optik.

999 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FITEL S211B
Informata të shpejta
(0)

Dara zhveshëse për fiber optik.

Më shumë
Vetëm në dyqane
FLUKE DSX-5000
Informata të shpejta
(0)
Fluke DSX5000 – Është instrument i gjeneratës së re “të mençur” për analizë dhe monitorimin e rrjetave nga bakri,...
825.637 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE OPTIF.PRO
Informata të shpejta
(0)
Fluke Optifiber PRO – i pari OTDR i ndërtuar që të plotësojë sfidat e kompanive që operojnë në infrastrukturën fiber optik...
Më shumë
Vetëm në dyqane
RAD.C.A.T.4+/TR
Informata të shpejta
(0)

Gjenerues i sinjalit Genny4 per perdorim me C.A.T.4 gjurmuesit per kabllo nentokesore dhe gypa.

58.087 den
Më shumë
Në stok
w
CMP-RCT11
Informata të shpejta
(0)

Ky gjenerues i tonit dhe sonda janë vegla praktike. Aplikohen për instalimin e rrjetave dhe kontrollimin e objekteve.

2.550 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE PRO3000
Informata të shpejta
(0)

Kit per gjurmimin e kabllove ne rrjeta jo aktive.Ky kit permban nje gjurmues analog me dy mode(continuing and analog tone mode).

6.643 den
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.