Pajisje për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 43
ZD.200NDQ
Informata të shpejta
(0)

40W havi për 12V-DC mbushje nga çakmaku në veturë. E zbatuar për raste të instalimeve në veturat. 

690 den
Më shumë
Në stok
w
IT-SF BS PCSS
Informata të shpejta
(0)
SOLDER ADD HOLD.PCB,idealTek
185 den
Më shumë
Në stok
w
WEL.51031199
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051031199

Adapter salduesi per maje saldimi per  ET dhe PT serieat per LR21 dhe TCP-S

400 den
Më shumë
Në stok
w
ZD-707NL
Informata të shpejta
(0)

Aparat saldues me fuqi 30W dhe me LED dritë.

490 den
Më shumë
Në stok
w
ALMIT-KR19SH/500
Informata të shpejta
(0)
Almit Argjend Kallaji për Bashkim, 0.65mm, 500gr, Sn62/Pb36/Ag2
4.350 den
Më shumë
Në stok
w
TIN-ST6 250GR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: STANNOL 640049
Stannol Argjend Kallaji për Bashkim, 0.5mm, 250gr, Sn62/Pb36/Ag2
1.504 den
Më shumë
Në stok
w
RND 550-00168
Informata të shpejta
(0)

Brushë me tela metali.

115 den
Më shumë
Në stok
w
FIBERPEN
Informata të shpejta
(0)

Stilolaps fiberoptik.

377 den
Më shumë
Në stok
w
WEL.58741752
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0058741752

Brushë pastruese që përdoret për pastrimin e majave desalduese dhe vrimave për ajër të nxehtë.

784 den
Më shumë
Në stok
w
FIBERREFILL5
Informata të shpejta
(0)

Brushë rezerve për Fiberpen.

65 den
Më shumë
Në stok
w
PRF BRUSH
Informata të shpejta
(0)

Brushë plotësuese për spreje.

175 den
Më shumë
Në stok
w
WEL.51616099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051616099

Butan Gaz Refill Canister 75ml (42g) per Weller saldues me gaz.

449 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.RT3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054460399N
Catridge për maje letkoni me " Me maje per nxemje aktive"- sistem i cili bashkangjit nxehmsin ne maje te lektonit, per perdorim me WXMP dhe WMRP lektona, 1.3x...
1.698 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CHEM.CW8500
Informata të shpejta
(0)

Fluks jo i paster per te riparuar saldimin BGA.

990 den
Më shumë
Në stok
w
WEL.BARREL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0058744710N

Cilindër përdorezën salduese WSP 80.

775 den
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.