Dëgjuese veshi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
NE-HEADP03
Informata të shpejta
(0)

Degjuese me bluetooth, deri ne 5 ore kohe punuese, me mikrofon te integruar.

990 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-HEADSET309
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, në Vesh, Mikrofon"
360 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H340
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000475
Kufje me USB dhe Mikrofon, H340, e Zëzë, Logitech
2.302 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-H390
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000406
Kufje me USB dhe Mikrofon, H390, e Zëzë, Logitech
2.959 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-BTHS01
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
4.189 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP10
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
3.875 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP13
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
1.750 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SWX-BLUEHS00BL
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar"
1.590 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000342
" Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar"
5.919 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-H110
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000271
"Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit, Zhurma-Anulimin Kufje, Mikrofon, Zhdukj e Zhurmës"
1.315 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-HEADSET101
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
375 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BXL-HEADSET1GR
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
225 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BXL-HEADSET1BL
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
225 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BXL-HEADSET1BU
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
225 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-HEADSET104
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, për PC
310 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.