Industrial Power Supplies

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 9 од 9
MEW-LPC-20-350
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 9 - 48 VDC, 0.35 A
896 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DEL-GPC20-700
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GPC-20-700
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 3 - 30 VDC, 0.7 A
1.270 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MEW-APV-35-12
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Tensioni Кonstant, 12 VDC, 3 A
1.144 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MEW-APC-16-700
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 9 - 24 VDC, 0.7 A
582 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MEW-APV-16-12
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Tensioni Кonstant, 12 VDC, 1.25 A
582 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
DEL-GPC20-350
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GPC-20-350
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 9 - 48 VDC, 0.35 A
635 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
plavi artikli_mkd_alb_den
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.