Mbushes

GB-P.SUP.20/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Adapter i Rrymës, 2 A, 1 Dajle, 1x USB, QC3.0, Bardhë
699 den
(me TVSH): 106,63 den
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Adapter for quick charging the devices with USB ports. Optimal charging current for devices that meet the QC 3.0 standard. It charges up to four times faster than standard chargers.

 

Features:

  • Input voltage: (100-240)V-AC,
  • Output voltage: 5/9/12V-DC
  • Оverload and short circuit protection
  • Port: USB 2.0 A type
  • Supports USB Type C
  • Current: max. 2000mA
  • Colour: White
Tensioni hyrës 220 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2 A
Number of USB ports
1
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.