LED SMD

LEDSMD A-3528
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LED SMD, Portokallte, 260mcd, 3528
10 den
(me TVSH): 1,53 den
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

SMD LED diode, Amber.

 

​Features:

 • Package: 3528
 • Transmission angle: 120°
 • Light colour: amber
 • Case colour: colourless
 • Housing type: clear
 • Peak wave length: 610nm
 • Luminous intensity min. 260mcd
 • Dominant wavelength 605nm
 • Forward current: 30mA
 • Operating temperature: (-40-+85)°C
 • Conducting-state voltage max. 2.4V
 • Technology AllnGaP
 • Power: 75mW
Ngjyra
 e kuqe
Light colour
Nominal Current 30 mA
Gjatësi valore e dritës 610 nm
Dimensionet 3x4x2 mm

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.