FET

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 25 од 25
SI4483
Informata të shpejta
(0)
MOSFET P, 30 V, 19.2 A, 5.9 W, SOIC-8
185 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IRFU9024PBF
Informata të shpejta
(0)

MOSFET P, 30 V, 8.8 A, 50 W, TO-251, IPAK, SMD

79 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
plavi artikli_mkd_alb_den
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.