Doorphone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-HSENS29/CHIME
Informata të shpejta
(0)

Akcesor per zile pa tela WIFICDP10GY, USB.

739 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-DB099
Informata të shpejta
(0)

Interfon, 250m.

1.750 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-WDB301
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 85dB.

1.047 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SAS-WDB212
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 80dB.

1.786 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB203
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 80dB.

1.164 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
SAS-WDB202
Informata të shpejta
(0)

Interfon pa tela, 85dB.

1.111 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-PH310
Informata të shpejta
(0)

Video interfon sistem me kamerë me ngjyra.

6.450 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-DB001
Informata të shpejta
(0)

Zile e mençur me video Wi-Fi, kontrollim me aplikacion, microSD, HD 720p.

5.421 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-AMC01
Informata të shpejta
(0)

Zile me kamerë 92° shkalle, IR Night Vision, IP66

2.495 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SAS-WDB201
Informata të shpejta
(0)

Zile pa tela 90dB.

1.170 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-WDB001
Informata të shpejta
(0)

Zile pa tela, 70dB.

795 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS29
Informata të shpejta
(0)

Zile pa tela me WiFi, kontrollim permes aplikacionit, slot per microSD, HD 720p.

4.313 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.