Skip Navigation Links.

Më të rejat: Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 7
WEL.SD1000
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051301799N

Mbajtës për kallaj të mbështjellur deri në 1000g.

3.302 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SH-60/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SH-60

Pompë desalduese me nxehës për desaldim të komponenteve elektronike.

741 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI27
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056402199N
Letkoni, 25W
4.356 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI16
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0056400599N
Letkoni, 16W
4.356 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.51616099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051616099

Butan Gaz Refill Canister 75ml (42g) per Weller saldues me gaz.

554 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WELL. ST1 VRV
Informata të shpejta
(0)
Maje Salduesi, WP25, WP30, WP35, 0.8 mm, 1.6 mm WELL. ST51 VRV
249 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HK-20N
Informata të shpejta
(0)

Maje për pompë desalduese per perdorim ne pompen desalduese HK-20G.

204 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPIC16S0.4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI15210-10
Maje Salduese, Rreth, 0.4 mm
424 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.SPI41CB2.0
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI40224-10
Maje Salduese, Daltë, 2.0 mm
485 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.SPI16CB1.2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4SPI15212-10
Maje Salduese, Daltë, 1.2 mm
117 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL. DSH114/FU
Informata të shpejta
(0)
Maje Desaldimi, DS 22, DS 80, DSV 80, Weller DSH114/FU
308 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR V-1/SO
Informata të shpejta
(0)

Maje desalduese per perdorim ne dorezen desalduese Solomon SH-60.

30 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR T-2/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T-2

Maje antistatike per perdorim ne pompat desalduese Solomon SH-817B dhe SH-827.

81 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL. HE25D
Informata të shpejta
(0)

Nxemës i letkonit për Weller WP25D.

1.540 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR A1138/SO
Informata të shpejta
(0)
Maje Salduese dhe Desalduese, SR-979, PLCC, 30 x 30 mm, SR A1138/SO
851 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.