Skip Navigation Links.

Më të shiturat: Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 7
JAN.UMG96RM-E
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 52.22.062
Analizator Trifazor i Fuqisë, TrueRMS, U/I/P/Q/S, Janitza UMG96RM-E
43.547 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BC-001
Informata të shpejta
(0)

Banana konektor për montim në kabllo, 4mm.

25 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BC-002
Informata të shpejta
(0)

Banana konektor për montim në kabllo, 4mm.

27 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RH-BULA20KR
Informata të shpejta
(0)

Banana konektor, 4mm.

85 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
FIBERREFILL5
Informata të shpejta
(0)
Fiberpen, Shtoj
65 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PRF BRUSH
Informata të shpejta
(0)
Brushe per Spreje
175 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.58765729
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0058765729N

Dorezë  me nxehëje të letkonit Weller WXP200.

14.366 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SL-NI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SL-NI

Dorezë rezerve për stacione për çngjitje, për modelet SL20 dhe SL30 e prodhuesit Solomon.

880 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR 968A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-968A

Dorezë saldimi 20W.

566 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR 968B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-968B

Dorezë saldimi, 30W.

790 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SL-916GH
Informata të shpejta
(0)

Element nxehës për dorezë desaldimi dhe saldimi  Solomon SL-916.

1.100 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SMD-FLUX1
Informata të shpejta
(0)
Fluks Elektronikë, Likuid, 20ml
845 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
INTERF.IF8001/1L
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: IF 8001
Fluks Elektronikë, Likuid, 1l
3.086 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
STAN.FLUX-X33S07
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: STANNOL 830321
Fluks Laps, , 10ml, No Clean, X33S07, Stannol
773 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
STAN.FLUX EX200B
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: FLUX-EX 200B 0,5 L
Fluks Pastrues, Likuid, 500ml, No Clean, EX 200B, Stannol
1.480 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.