Testuese i Pajisjes Medikinale

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE ESA-615
Informata të shpejta
(0)
I shpejt dhe i thjesht analizues automatik tek teknologjia profesionale e kujdesit ndaj shendetit e cila performon testime elektrike per pajisjet medicionale ne teren dhe ne...
0 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE ESA-609
Informata të shpejta
(0)

Portativ dhe i lehte per t'u perdorur, analizues i dizajnuar per testime elektrike te pergjithshme.

0 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.