Identifikues për RJ45 sockets

FLUKE CIQ-IDK57
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS

Remote kabell identifikues kit i cili perfshine tre remote identifikues numra 5-7 per perdorim me Fluke CableIQ.

25.092 den
(me TVSH): 3.827,59 den
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Fluke CIQ-IDK57 is a CableIQ Remote Identifier Kit which includes three remote identifiers numbers 5-7 for use with Fluke CableIQ.

Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.