Stacione për ngjitje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
ERSA RDS80
Informata të shpejta
(0)
SOLDER STAN. 60W Reg.Skala
16.866 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-931/SS-KIT
Informata të shpejta
(0)

Sacion Saldimi, Set me akcesore.

4.345 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-8916/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 60W.

5.926 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-981/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 60W.

5.513 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8906L/SS
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me stacion, 48W.

1.990 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ERSA i-CON PICO
Informata të shpejta
(0)

Saldues digjital me mikroprocesor per rregullim te temperatures, kompakt, me dizajn, nje kanalesh, fuqi 80W.

15.350 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WX1010
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: T0053418399N

Stacion saldues me mikroprocesor për rregullimin e temperaturës, me kontrollë përmes prekjes së ekranit dhe me fuqi 120W.

51.925 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-99/SS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me rregullim te temperatures ne menyre analoge, 48W.

1.250 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WT1014 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053442699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 90W, perfshire WSP90 dorezen robust dhe WSR201 mbajtesin e sigurise.

30.062 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053434699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 90W.

18.362 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SR SL-20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SL-20

Stacion saldimi me rregullim analog te temperatures.

3.945 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-929B/SS
Informata të shpejta
(0)

Stacion saldimi me rregullim te temperatures analog.

2.950 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WT1010H SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053438699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 150W, perfshine WP120 dorezen per daldim dhe WSR201 siguresen per siguri.

37.492 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1012 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053440699N

Stacion saldimi me nje kanal ne dalje dhe 90W, perfshine WSP 80 dorezen e saldimin dhe WSR201 siguresen mbajtese.

28.610 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WT1013 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053441699N

Stacion saldimi me nje kanal dhe fuqi 90W, perfshire dorezen WP80 dhe dorezen e sigurise WSR201.

29.550 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.