Stacione i ajrit të nxehtë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZD-912/SRS
Informata të shpejta
(1)
Saldues dhe Desaldues me Stacion, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec
12.950 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-982/SRS
Informata të shpejta
(0)
Saldues dhe Desaldues me Stacion, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec
12.950 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR-073
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-073
SMD Stacion Saldimi me Ajër, SR-073, 550 W, 450°C, Solomon
12.791 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WAD101
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053266699N
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
73.533 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
WEL.WR2000A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053378699
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WR2000A,, 250 W, 550°C, Weller
107.865 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WHA3000P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053334699N
Stacion Saldimi me Ajër Digital, WHA 3000P, 600 W, 550°C, Weller
244.767 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-8908/SRS
Informata të shpejta
(0)
SMD Stacion Saldimi me Ajër, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec
5.490 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.