Pjesa rezerve dhe të konsumueshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 27
WEL.WXP120/WDH10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052920299N
Set i perbere nga doreze saldimi Weller WXP120 dhe sigurese resetimi WDH10. Model me fuqi te larte te saldimin me nxemje te shpejt dhe me kontrollim te temperatures.  ...
16.325 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXP200/WDH31
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052920699N
Set i perbere nga doreza Weller WXP200 dhe sigurasa e resetimin WDH31. Model me fuqi te lart saldimi dhe me nxemje te shpejt dhe me kontroll te temperatures.   &nbs...
19.916 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXP65/WDH10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052921299N
Set i perbere nga doreza Weller WXP65 dhe sigurese per resetim WDH10.Mode me fuqi te larte saldimi dhe nxemes te shpejt dhe me kontroll te temperatures.    ...
18.284 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-917/IR
Informata të shpejta
(0)

Dorezë salduese per stacionin saldues dhe desaldues ZD-917.

1.566 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-99/IR
Informata të shpejta
(0)

Dorezë salduese 48W per stacionin e saldimit ZD-99.

480 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-931/IR
Informata të shpejta
(0)

Dorezë salduese per stacion saldimi digjital ZD-931.

690 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ZD-929B/IR
Informata të shpejta
(0)

Dorezë salduese per stacionin saldues  ZD-929B.

890 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SL-30CMCI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SL-30CMCI

Dorezë salduese per Solomon SL-30CMCESD.

1.200 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
HQ-SOLDER/IR
Informata të shpejta
(1)

Dorezë salduese per stacione saldimi  HQ-SOLDER/20 dhe HQ-SOLDER/30.

770 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SL-30CMCH
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SL-30CMCH

Element nxehës keramik për stacion saldimi Solomon SL-30CMCESD .

790 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR SH-60H/SO
Informata të shpejta
(0)

Element nxehës për përdorim në desaldues Solomon SH-60.

54 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SL-916GH
Informata të shpejta
(0)

Element nxehës për dorezë desaldimi dhe saldimi  Solomon SL-916.

1.100 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HQ-SOLDER/HE
Informata të shpejta
(0)

Element nxehës për saldues  HQ-SOLDER/20 dhe HQ-SOLDER/30.

295 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR 971H/SO
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-971H

Element nxehës për stacion saldimi Solomon SR-976.

649 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SR 968H
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SR-968NBH

Element nxehës për stacion saldimi Solomon SL-968 .

345 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.