Mbajtës-Tripod

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
KN-MICCLAMP3
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, e Zezë
264 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICTABLE10
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, Tripod, Tavolinë
333 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-MICCLAMP2
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, e Zezë
150 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-MICSTAND01
Informata të shpejta
(0)
Mbajtes per Mikrofon, Tripod, 95 - 165 mm, 1 kg
1.105 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-CMP3
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Monopod, 173 m
2.094 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-TRIPOD44
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Monopod, Neck, 190 - 310 mm
148 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-TP1700
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, 500 - 1270 mm
1.150 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-TP130
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 180 mm
725 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-TP250
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 275 mm
666 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CL-TP140
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 285 mm
740 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-TRIPOD02
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, 1610 mm, 3.5 kg
1.990 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
KN-TRIPOD30
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, 495 - 1340 mm, 3 kg
850 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-TRIPOD17
Informata të shpejta
(0)
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 180 - 430 mm, 1 kg
590 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.