Paketa - Elektronikë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
LEP-0301
Informata të shpejta
(0)

Dara kombinuese + skalper + thikë.

1.617 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0076
Informata të shpejta
(0)

Keni filluar të merreni me elektronike? Ju duhen vegla te mira?

1.001 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0086
Informata të shpejta
(0)

Mbroje veten tende nga mizat, mushkonjat dhe insektet tjera deri sa e shijoni pranveren gjate nates ne kopshet / terracet tuaja.

481 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0136
Informata të shpejta
(0)

Bej audio amplifikatorin tuaj ne makine.

667 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0201
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, dara profesionale per RJ konektore, me tester te kabllove te rrjetit me kuti set me RJ konektor per te gjitha llojet.

4.839 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0199
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, dara zhveshese profesionale per RJ45 konektor, me dara per zhveshje dhe prerje dhe kuti me set te konektorve te llojeve te ndryshme.

4.119 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0286
Informata të shpejta
(0)

Deshironi bateri te cilat ri-mbushen?

1.179 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0232
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, qe ju pergjigjet nevojave tuaja ne testimin e instalimeve te rrjetit dhe zhveshes i kabllove.

3.527 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0219
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Llupa me LED drite dhe me multimeter, garanton pune precize.

14.766 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0220
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Llupe me LED drite sebashku me setin me vegla qe garanton pune precize dhe pamje te detajuar.

4.901 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0221
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me setin me vegla garanton pune precize dhe pamje te detajuar.

6.412 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0222
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me detektorin per tension garanton nje pune te sigurt dhe precize.

5.299 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0139
Informata të shpejta
(0)

Per performance precize dhe prefekte per te gjithe tekniket e elektronikes.

50.586 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0088
Informata të shpejta
(0)

Kujdeseni per pamjen, shendetin dhe praktikoni ushtrime ? 

2.771 den
Më shumë
Në stok
w
LEP-0223
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, salduesi me stacion sebashku me detektorin per tension ju garanton nje pune te sigurt dhe precize.

1.975 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
plavi artikli_mkd_alb_den
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.