Ndryshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CODEBUG
Informata të shpejta
(0)
CodeBug Pllakë Zhvillimore, IoT Zhvillim
1.750 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DM160228
Informata të shpejta
(0)
Explorer 8 Pllakë Zhvillimore, PIC Kontrollerat 8-Bit
5.750 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
IBM MBED IOT KIT
Informata të shpejta
(0)
IBM-MBED IoT Kit per Fillestar, MK64FN1M0VLL12 MCU
10.457 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KEIL MBED-016.1
Informata të shpejta
(0)
Aksesore për Pllakë Zhvillimore, Arduino Shield
3.502 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MSP-EXP430FR6989
Informata të shpejta
(0)
MSP430FR6989 Pllakë Zhvillimore, Ekran LCD i Segmentuar
1.684 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ESP32-WROOM
Informata të shpejta
(0)

Pllakë zhvillimore AirLift Shield per Arduino, ESP32.

1.540 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ESP8266 BREAKOUT
Informata të shpejta
(0)

Pllakë zhvillimore Breakout HUZZAH ESP8266.

1.226 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ESP8266 FEATHER
Informata të shpejta
(0)

Pllakë zhvillimore Feather HUZZAH, ESP8266

1.787 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
POKEYS57UT
Informata të shpejta
(0)
PoKeys57U Pllakë Zhvillimore, Pajisja USB
4.159 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VELLEMAN K8055N
Informata të shpejta
(0)
Velleman Pllakë Zhvillimore, Pllakë i Eksperimentit USB
3.111 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
plavi artikli_mkd_alb_den
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.