Hobby, RC Pajisje, Rrobotët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 5
DID-C0053
Informata të shpejta
(0)

Makinë buggy me katër rrotë dhe me shpejtesi deri 48km/h.

10.904 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAM-040630
Informata të shpejta
(0)

Anije R/C FIN255 RTR-R.

4.928 den
Më shumë
Në stok
w
JAM-040250
Informata të shpejta
(0)

Anije R/C Atlantique RTR.

2.341 den
Më shumë
Në stok
w
FLW-A4001
Informata të shpejta
(0)

UAV -dronë / Avion fluturues model luftarak akrobatik.

13.740 den
Më shumë
Në stok
w
FLW-A4110
Informata të shpejta
(0)

UAV - dronë / Avion fluturues model klasik i vitit 1930.

4.907 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
FLZ-A3634
Informata të shpejta
(0)

UAV - dronë / Avion fluturues, model qe mund te fluturoj me shpejtesi mbi 145km/h.

13.740 den
Më shumë
Në stok
w
FLW-A4120
Informata të shpejta
(0)

UAV - dronë \ Avion fluturues model luftarak.

23.191 den
Më shumë
Në stok
w
FLW-A4130
Informata të shpejta
(0)

UAV - dronë / Avion fluturues model luftarak.

11.268 den
Më shumë
Në stok
w
GPM-A1188
Informata të shpejta
(0)

UAV-dronë / Avion akrobatik model sportiv.

13.740 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GPM-A1208
Informata të shpejta
(0)

UAV-dronë / Avion luftarak me dizajn sportiv.

10.105 den
Më shumë
Në stok
w
JAM-405007
Informata të shpejta
(0)

Bager R/C 2WD 2.4GHz, 1:20

4.620 den
Më shumë
Në stok
w
DTX-C2054
Informata të shpejta
(0)

Bateri për pajisje Hobby R/C, 7.2V, 3000mAh, 6C NiMh.

1.838 den
Më shumë
Në stok
w
DTX-C1861
Informata të shpejta
(0)

Bateri për pajisje R/C , 7.4V, 4000mAh, 2S LiPo.

2.510 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLZ-A6173
Informata të shpejta
(0)

Bateri për pajisje R/C hobby, 11.1V, 2100mAh, 3S LiPo.

1.922 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
DTX-C1964
Informata të shpejta
(0)

Bateri për R/C pajisje hobi, 7.4V, 5000mAh, 2S LiPo.

4.012 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.