Dronë, Quadcopter

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
XR-16001
Informata të shpejta
(0)
Quadcopter, Dron, Kamera, 1080p, 140 °, GPS
76.258 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
JAM-422039
Informata të shpejta
(0)
Quadcopter, Dron, Rrokullisje 360 °
2.465 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-422029
Informata të shpejta
(0)
Quadcopter, Dron, Kamerë, 720p, 120 °, Rrokullisje 360 °
6.255 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
XR-16002
Informata të shpejta
(0)
Quadcopter, Dron, Gimbal, GoPro
61.722 den
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XR-16000
Informata të shpejta
(1)
Quadcopter, Dron, GPS
36.277 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
JAM-422006
Informata të shpejta
(0)
Quadcopter, Dron, Kamerë, 720p, Rrokullisje 360 °
9.990 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
XR-16078
Informata të shpejta
(0)
Quadcopter, Dron, Kamera, 1080p, 140 °, GPS
72.446 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.