Fëmija

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
NE-BM10
Informata të shpejta
(0)

Audio monitorim i bebeve me teknologji FHSS.

1.999 den
Më shumë
Në stok
w
GB-BM10
Informata të shpejta
(0)

Kamere per monitorim te femijeve 1080p, me mundesi matje te temperatures dhe lageshtise.

6.450 den
Më shumë
Në stok
w
NE-BM11
Informata të shpejta
(0)

Monitorues me ze për bebe me FHSS teknologji.

2.772 den
Më shumë
Në stok
w
KN-BM10
Informata të shpejta
(0)

Lere dhomen e femijut tend pa asnje problem pasi ta vendosesh ne gjume, me kete radio lidhje ju do te jeni perseri afer tij. Gama maksimale 300m gjatesi.

2.218 den
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.