Fibër Optik kabëll

FIBER SIMPL.SM
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Fibër Optik kabëll simplex singlemode.

38 den
(me TVSH): 5,8 den
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Fiber-optical cable simplex singlemode.

 

Features:

  • Cable type: simplex
  • Mode of transmission: singlemode
  • External diameter: 3mm
  • Optical fiber: 9,16/125um
Applicable fibers
SM
Optical fiber cable type
Simplex
Sheath colour
 i verdhë
External cable diameter 3 mm
Sheath insulation
PVC
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.