Shtërngues i kabllove

CLPRW-7
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Shtërngues i kabllove 7mm

3 den
(me TVSH): 0,46 den
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Universal not flexible clips for round cable 7mm.

 

Features:

  • Max. bundle diameter 7mm.
  • Dimension: (14x9)mm
  • Version: Nail
  • Colour: white
  • Model: round
  • Material: plastic
Max. cable diameter 7 mm
Pesha 0,62 g
Dimensionet 14x9 mm

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.