Komponente kompjuterike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 70
PCIE-1604B-AE
Informata të shpejta
(0)
PCIex SERIALx2 RS232,DB9-ADV
6.950 den
Më shumë
Në stok
w
PCIE-1620B-AE
Informata të shpejta
(0)
PCIex SERIALx8 RS232,DB78-ADV
18.976 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
ISDN-0106
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

430 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0104
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

430 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0103
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

369 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0102
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

355 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0100
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, me mbeshtjellje.

355 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-68246
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

410 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0024
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 femer, montohet ne mur, pa mbeshtjellje.

265 den
Më shumë
Në stok
w
ISDN-0107
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat5 kuti qe montohet ne muri , me mbrojtes.

490 den
Më shumë
Në stok
w
TEL-0009/2
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 femër që montohet në mur.

295 den
Më shumë
Në stok
w
TEL-0009/4
Informata të shpejta
(0)

2xRJ45 Cat6 femër që montohet në mur.

395 den
Më shumë
Në stok
w
WEISTEK WT280A
Informata të shpejta
(0)

3D Printer per (15x15x14)cm objekte duke perdore PLA ose ABS filament.

61.548 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
VELLEMAN K8400
Informata të shpejta
(0)

3D Printer per (18x20x19)cm objekte duke perdore PLA ose ABS filament.

49.288 den
Më shumë
Nuk ka në stok
w
TPL-M5360
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M5360

3G Wifi hotspot me ekran dhe opcionin e baterise se jashtme

5.950 den
Më shumë
Në stok
w
TPL-SF1008D alb
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.