Rj-lloji

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
ISDN-0109
Informata të shpejta
(0)

Pjesë për RJ45.

22 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
ISDN-0110
Informata të shpejta
(0)

Pjesë për RJ45 konektor.

18 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TEL-0009/1
Informata të shpejta
(0)

RJ45 Cat6 femër që montohet në mur

199 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TEL-0009/3
Informata të shpejta
(0)

RJ45 Cat6 femër që montohet në mur

295 den
Më shumë
Dërgesa Falas
w
plavi artikli_mkd_alb_den
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.