Skip Navigation Links.

Апарат за Домаќинство

NE-HM020/3000
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: HTIF30FYW
Апарат за Домаќинство, Греалка, Црна и Жолта, 3000 W
3.250 ден
(вклучено ДДВ): 495,76 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Цврстото метално куќиште и енерго ефикасниот PDC грејач со индустриски дизајн ја прават оваа греалка перфектна за вашата работилница или гаража.

Одберете една од двете опции за греење (1500/3000W) или користете ја функцијата за ладење во топлите летни денови.

Рачката на оваа греалка овозможува лесно да се преместува и опремена е со заштита од прегревање за оптимална безбедност.

 

Карактеристики:

  • Цврсто метално куќиште и енерго ефикасниот PDC грејач - за робусно и моќно греење
  • Контролирана со термостат - за да ја задржи оптималната температура на собата
  • Две опции за греење - за моќно греење
  • Опција за ладење - за топлите летни денови
  • Заштита од прегревање - за Ваша безбедност
  • Пренослива - со рачка

 

Пакетот содржи:

  • Греалка со индустриски дизајн
  • Упатство за употреба
Влезен напон 220 - 240 V-AC
Максимална излезна моќност 3.000 W
Должина на кабел 1,5 m
Димензии 315x215x270 mm
Тежина 3.000 g
Функции
Рачка за носење
Прилагодлив термостат
2 нивоа на греење
Функција на вентилатор
Заштита од прегревање
IP заштита
IP24
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.