Skip Navigation Links.

Апарат за Домаќинство

NE-HM005/GY
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: HTFA11CWT

Апарат за Домаќинство, Греалка, Бела, 750/1500 W

1.786 ден
(вклучено ДДВ): 272,44 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Контролирајте ја температурата во вашиот дом со оваа енерго-ефикасна керамичка греалка. Греалката има 2 нивоа на греење и опција да дува ладен воздух. Исто така е опремена со заштита од мраз, заштита од прегревање, функција за ротирање и безбедносен прекинувач.

 

Карактеристики:

  • 750 и 1500 W
  • Брзо и ефикасно загревање
  • Опција за ладење
  • Агол на ротација: ± 75°

 

Пакетот содржи:

  • Греалка со вентилатор
  • Упатство за употреба
Влезен напон 220 - 240 V-AC
Максимална излезна моќност 1.500 W
Должина на кабел 1,6 m
Димензии 160x280x210 mm
Тежина 1.540 g
Функции
Лесно поставување
2 нивоа на греење
Функција на вентилатор
Заштита од прегревање
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.