Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Skip Navigation Links.

Најдобро оценети производи

Производи на страна:
Страна 1 од 7
DEL-DRP12V30W1Z
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: DRP012V030W1AZ
Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 2.5 A, 30 W, Delta
2.497 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VL-CABLE010/1
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: CCGP37200BK10
DP/DVI Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, Full HD, 1 m
790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C08N.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: CAT24C08LI-G
EEPROM Mеморија, 8 K, 1024 x 8 bit, DIP-8
33 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BD139.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: BD139-ST ROHS
Tранзистор, NPN, 100 V / 80 V, 1.5 A, 12.5 W, 190 MHz, TO - 126
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF2805-IR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: IRF2805
MOSFET, nMOS, 55 V, 175 A, 330 W, TO-220
140 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRF8010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: IRF8010
MOSFET, nMOS, 100 V, 80 A, 26 W, TO-220
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COBRA-MT645VP
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: AM645
Токи - Воки, 8 km, 8 ch
1.109 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NUCLEO-L152RE
Брзо инфо
(1)
STM32 Nucleo Развојна Плочка, STM32L152RET6 MCU
1.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F3DISC
Брзо инфо
(1)

Развоен кит за STM32 F3 серијата Cortex-M4 - со STM32F303VC MCU.

1.479 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
STM32F746GDISC.
Брзо инфо
(1)
STM32F7 Развоен Сет, STM32F746NG MCU
3.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CABLE-50495
Брзо инфо
(1)
S-Video Кабел, SVHS, 2 x 0.08 mm
13 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-USB8
Брзо инфо
(1)
Адаптер, USB A M, PS2 F
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-WNUSB32
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: CMP-WNUSB32
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
204 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WA850RE
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TL-WA850RE
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
1.831 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NC3MXB
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: NTR-NC3MXB
XLR Конектор, Машки, 3p
270 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.