Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 143 производи со клучен збор: instek
Производи на страна:
Страна 1 од 10
INSTEK GDM9061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, LAN, USB.

90.356 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDM9061GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM-9061GP

Лабораториски Mултиметар, 6.5 Цифри, GPIB, LAN, USB.

105.031 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-08A
Додаток за LCR Метар, Instek
20.198 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-07
Додаток за LCR Метар, Instek, Алигатор Штипки, Крокодилки
8.272 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SFG-1013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SFG-1013
DDS Функциски Генератор, SFG-1013, 1x 3MHz, GW Instek
20.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GOM-805
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GOM-805
Мерач на Мали 0тпорности, Милиомметар, DC
74.857 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK LCR-06A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LCR-06B
Додаток за LCR Метар, Instek
11.446 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-210
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 100 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
102.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-207
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-207
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 70 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
93.159 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-220
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 200 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
131.577 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-310

Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 100 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek

128.526 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-307
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-307
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 70 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
108.328 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GDS-320
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDS-320
Oсцилоскоп, Преносен, Mултиметар, 2 x 200 MHz, 7.0 LCD, CAT II 300 V, Instek
157.711 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GOM-804
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GOM-804
Мерач на Мали 0тпорности, Милиомметар, DC
45.343 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK GSP-730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GSP-730

Спектрален Анализатор, Аналоген, 150kHz-3GHZ.

73.703 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.