Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 17 производи со клучен збор: nais
Производи на страна:
Страна 1 од 2
REL-HJ2-SFD-S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RT625-B
Подножје за Реле, x2, 7 A, 250 V, Шраф, DIN
235 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JJM1-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FLKM L-S-Z-12V
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21201.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC12V
Реле, DPDT, 12 VDC, 0.3A, PCB
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-22401.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC24V
Реле, DPDT, 24 VDC, 1 A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24801.
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.3 A, PCB
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503991.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TRA3-L-24VDC-S-2Z(2)
Реле, DPDT, 24 VDC, 5 A, PCB
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HJ2-AC24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC24V
Реле, DPDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JQ1AP-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQ1AP-24V-F
Реле, SPST, 24 VDC, 10 A, PCB
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UZC200
Брзо инфо
(0)
Фотоелектричен Сензор, DC, Thru - Beam, NPN, 12 m, On - Off
6.460 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UZC101
Брзо инфо
(0)
Фотоелектричен Сензор, AC, Thru - Beam, On, 12 m, 24 - 240 V
3.712 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UZC141
Брзо инфо
(0)
Фотоелектричен Сензор, AC, Retro - Reflective, On, 1.5 m, 24 -240 V
2.964 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UZA205
Брзо инфо
(0)
Фотоелектричен Сензор, DC, Thru - Beam, PNP, 10 m, 12 - 24 V
4.931 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UZB1022
Брзо инфо
(0)
Фотоелектричен Сензор, DC, Thru - Beam, NPN, 0.5 m
4.181 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JW2SN-48VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC48V ROHS
Реле, DPDT, 48 VDC, 5 A, PCB
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503975.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 5A, PCB
185 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.