Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 128 производи со клучен збор: peaktech
Производи на страна:
Страна 1 од 9
Z9-0055
Брзо инфо
(0)
PeakTech - Каталог за Индустриска Мерна Опрема
Повеќе
Побарајте понуда...
PKT-P2025
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2025 A

Дигитален Мултиметар, USB, 1000V, 10A, 20KHz, 60MΩ, 600µF

4.770 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1020A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1020 A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 200mA, 20MΩ
2.252 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2015A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2015 A

Дигитален Мултиметар, TRMS, 1000V, 10A, 10MHz, 40MΩ, 400µF.

3.718 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2800A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2800 A
Ласерки Мерач на Растојание, 0.05... 40 m, Меморија, Класа 2 Ласер
4.339 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5305PR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305 A PR

Резервна pH електрода

1.462 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2710
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2710
Тестер, ФИД Склопки, PeakTech P2710
11.742 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6225A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6225 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A
7.523 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P6080A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6080 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 VDC, 3 A
5.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5610A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 A
Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:300 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4"
33.536 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
PKT-P5610B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 B

Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:400 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4", USB.

34.997 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8100
Комплет, Мерна Опрема, PeakTech 3415, PeakTech 4200,True-RMS, Додатоци
11.220 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2715
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2715
Тестер, Отпор на Заштитна Јамка, PeakTech P2715
11.128 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2755
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2755
Тестер, Електрични Инсталации, Мултифункционален, PeakTech P2755
58.378 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8010
Калибратор за Бучава, P8010, 94dB, 114dB, PeakTech
10.392 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.