Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 146 производи со клучен збор: peaktech
Производи на страна:
Страна 1 од 10
Z9-0055
Брзо инфо
(0)
PeakTech - Каталог за Индустриска Мерна Опрема
Повеќе
Побарајте понуда...
PKT-P1286
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1286

Oсцилоскоп за на Компјутер, P1280, 2x 100MHz, 1GSPS, PeakTech

28.487 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2025
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2025 A

Дигитален Мултиметар, USB, 1000V, 10A, 20KHz, 60MΩ, 600µF

4.960 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1020A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1020 A
Мини Дигитален Мултиметар, 600V, 200mA, 20MΩ
2.393 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2015A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2015 A

Дигитален Мултиметар, TRMS, 1000V, 10A, 10MHz, 40MΩ, 400µF.

4.132 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2800A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2800 A
Ласерки Мерач на Растојание, 0.05... 40 m, Меморија, Класа 2 Ласер
4.132 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5305PR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305 A PR

Резервна pH електрода

1.194 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5310A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5310 A

pH Mетар, 14.00 pH

5.788 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5305A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305 A

pH Mетар, Облик на Пенкало, 14.00, ATC.

2.807 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2710
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2710
Тестер, ФИД Склопки, PeakTech P2710
10.952 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6225A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6225 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 30 VDC, 5 A
7.523 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P6080A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 6080 A
Лабораториско Напојување, 1 Канал, 15 VDC, 3 A
6.618 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5610B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 B

Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:400 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4", USB.

34.997 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8100
Комплет, Мерна Опрема, PeakTech 3415, PeakTech 4200,True-RMS, Додатоци
11.510 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2715
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2715
Тестер, Отпор на Заштитна Јамка, PeakTech P2715
11.683 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.