Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 13 производи со клучен збор: hikmicro
Производи на страна:
Страна 1 од 1
HIKMICRO AI56
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-AP56-W/W-AI56

Камера за истекувања на компримиран воздух, 2:65 kHz, 0.2:100 m

Повеќе
Побарајте понуда...
HIKMICRO M30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP23-10VF/W-M30

Инфрацрвена Камера, 384x288, -20:550°C, <0.035 °C, 37.5x28.5°, 3.5", IP54.

Повеќе
Побарајте понуда...
HIKMICRO M20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP22-7QF/W-M20

Инфрацрвена Камера, 256x192, -20:550°C, <0.04 °C, 25x18.8°, 3.5", IP54.

146.481 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HIKMICRO B11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP51S-3AQF/W-B11

Инфрацрвена Камера, 192x144, -20:550°C, <0.04 °C, 27.8x37.2 °, 3.2", IP54.

 

39.002 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HIKMICRO B20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP52-3AQF/W-B20

Инфрацрвена Камера, 256x192, -20:550°C, <0.04 °C, 37.2x50.0 °, 3.2", IP54.

44.702 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HIKMICRO B1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP51-3AXF/W-B1L

Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:550°C, <0.04 °C, 32.9x44.4 °, 3.2", IP54.

32.488 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HIKMICRO G31
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP73-15SVF/W-G31

Инфрацрвена Камера, 384x288, -20:650°C, <0.035 °C, 25x19°, 4.3", IEC 61010-1.

Повеќе
Побарајте понуда...
HIKMICRO G60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP76-25SVF/W-G60

Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:650°C, <0.035 °C, 25x19°, 4.3", IEC 61010-1.

Повеќе
Побарајте понуда...
HIKMICRO E1L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP31-3AUF-E1L

Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:550°C, <0.04 °C, 37.2x50.0 °, 2.4", IP54.

28.417 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HIKMICRO M11W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP21S-3AQF/W-M11W

Инфрацрвена Камера, 192x144, -20:550°C, <0.04 °C, 37.2x27.8°, 3.5", IP54.

81.342 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HIKMICRO SP60L25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP96-Q/W-SP60-L25

Инфрацрвена Камера, 640x480, -40:650 °C, <0.03 °C, 24.8° × 18.7, 5", IP54

 

Повеќе
Побарајте понуда...
HIKMICRO SP60H25
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP96H-Q/W-SP60H-L25

Инфрацрвена Камера, 640x480, -40:2200 °C, <0.03 °C, 24.8° × 18.7, 5", IP54

 

Повеќе
Побарајте понуда...
HIKMICRO POCKET2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HM-TP42-3AQF/W-Pocket2

Инфрацрвена Камера, 256x192, -20:400°C, <0.04°C, 50x37.2°, 3.5", IP54.

46.330 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.