Skip Navigation Links.

Резултати од пребарување

Пронајдени се 15 производи со клучен збор: obrazoven
Производи на страна:
Страна 1 од 1
CRCM NIBBLE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Nibble DIY Gaming Console

Образовен Развоен Комплет Nibble - DIY Конзола за Игри

3.357 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CRCM SPENCER
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Spencer DIY Voice Assistant

Образовен Развоен Комплет Spencer - DIY Гласовен Асистент

4.888 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT04
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit

4.995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB CASE01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB-Case01

Додаток за Образовен Развоен Комплет, Заштитно Куќиште за micro: bit

275 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, UFO

2.601 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот

2.601 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак

1.695 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка

2.825 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB PIS-1585
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Buggy Car

2.777 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB PIS-1586
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Buggy Car

4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, Edge Connector/LED's/LDR/Buzzer

2.390 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB KIT02
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, 10 x Модули со Сензори, IoT Развој

4.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB MEFV22S
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit, V2.21, nRF52833

2.340 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB MEFV22C
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit, V2.21, nRF52833, USB Кабел, 2x AAA Батерии со Држач

2.340 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-NANO KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO MEGA SET
Развоен Микрокомпјутер Arduino Nano v3, Кит Образовен
3.019 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.