Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Skip Navigation Links.

Најнови производи

Производи на страна:
Страна 1 од 6
CRE. ENDER-3 S1P
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, TPU, ABS, Ender-3 S1 Pro

50.828 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CRE. ENDER-5 PLU
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, TPU, ABS, Ender-5 Plus

48.980 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CRE. CR-10 SMART
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, Смарт, 1.75/0.4mm, PLA, ABS, CR-10 Smart

36.042 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CRE. ENDER-3 S1
Брзо инфо
(0)

Принтер, 3D, 1.75/0.4mm, PLA, TPU, ABS, Ender-3 S1

42.819 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-NANO KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO MEGA SET
Развоен Микрокомпјутер Arduino Nano v3, Кит Образовен
3.019 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-UNO RFID KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO RFID SET
Развоен Микрокомпјутер Arduino Uno R3 RFID, Кит
3.019 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-PCE60-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE60-12-4,5-DIN-S

Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 4.5 A, 60 W

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-PCE30-34
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE30-24-1-DIN-S

Индустриско Напојување, DIN Шина, 24 VDC, 1 A, 24 W

1.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PC-PCE15-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE15-12-1,25-DIN-S

Индустриско Напојување, DIN Шина, 12 VDC, 1.25 A, 15 W

1.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AT-VS0110HA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VS0110HA-AT-G

HDMI Сплитер, 1 in, 10 out, 4K, 60Hz, 3D

17.805 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.KIT25
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел, Се...
6.483 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TEL-0080C7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CCBW89390GY

Мрежен RJ45 Конектор, Машки, Лицнаст / Полн, Cat7, Позлатен, Сив

68 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CNE-CKEY5-UK/US
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CNE-CKEY5-UK/US

Мултимедијална Тастатура, USB, Црна

495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-USBHUB03/11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UHUBUP31110BK
USB Хаб, 11 Портен, USB 3.0, Напојување, Полнење, QC3.0, Црн
2.662 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PC-P.SUP.05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCE24-24-1-WM

Напојување, 24 VDC, 1000 mA, 24 W, AC/DC

925 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.