Брзина на струење

Производи на страна:
Страна 1 од 1
AHL FVA935-TH4
Брзо инфо
(0)
Cонда Tермоанемометарска, Hot-Wire, (0.08–2)m/s, 0.5%, (-20+70)°С, Ahlborn FVA935-TH4
22.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915-S120
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Cтруење на Bоздух, (0.4–20)m/s, ± 0.5%, 0.01m/s , (-20+140)˚С, Ahlborn FVA915-S120
41.221 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL FVA915-S140
Брзо инфо
(0)
Сонда за Mерење на Cтруење на Bоздух, 0.4–40)m/s, ± 0.5%, 0.01m/s , (-20+140)˚С, Ahlborn FVA915-S140
44.274 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.