Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 1
AHL ZA1945-DK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1945DK
Ethernet Приклучен Кабел, RJ45(10/100base-T)-ALMEMO® конекција, 1.5m length
22.874 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1312NA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA1312NA11
Адаптер за Hапојување за ALMEMO, 220V-AC, 12V-DC, 200mA, Ahlborn ZA1312NA1
6.737 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9601-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9601FS1
Конектор за DC mA, 32mA DC, 1µA, ±0.1%, Ahlborn ZA9601-FS1
2.729 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS0
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS0
Конектор за DC, mV, 55mV-DC, (-10 +55)°C, 2.5V, Ahlborn ZA9000-FS0
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9000-FS3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9000FS3
Конектор за DC Напон, 2.6V-DC, ±0.1%, (-2.6 до +2.6)°C, 0.1mV, Ahlborn ZA9000-FS3
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9400-FSJ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9400FSJ
Конектор за J-тип на Сонда на ALMEMO, Fe-CuNi, J-Тип, (-200 +1000)°C, 0.1K, Ahlborn ZA9400-FSJ
3.531 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9040-FS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9040FS
Конектор за NTC Сензор, Ntc, N Tип, (-50 +125)°C, 0.01К, Ahlborn ZA9040-FS
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9030-FS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9030FS1
Конектор за PT100/PT1000 Температурни Сензори, (-200 +850)°C, 0.1K, ±0.2% ±0.02кΩ, Ahlborn ZA9030-FS1
2.408 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA9400-FSK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZA9400FSK
Конектор за К-тип на Сонда на ALMEMO, NiCr-Ni, K-Тип, (-200 +1370)°C, 0.1K, Ahlborn ZA9400-FSK
3.531 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.