Модули

Производи на страна:
Страна 1 од 1
AHL ZA1945-DK
Брзо инфо
(0)
Ethernet Приклучен Кабел, RJ45(10/100base-T)-ALMEMO® конекција, 1.5m length
17.303 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AHL ZA1709GSMOK
Брзо инфо
(0)
GSM Mодем, ZA 1709 GSM, RS232, 2W, Мax. 9600 baud, АТ-HAYES (ETSI standard
83.968 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.