Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Опрема за Лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 44
WEL.54412199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054412199
Адаптер, MT / LT
783 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.54441600
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054441699
SMT Адаптер за WSP80, Weller
2.003 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.51031199
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051031199
Адаптер, Врв за Лемење, ET и PT Серии со LR21 и TCP-S Леткуми
480 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.PT7/LT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058720787
Adapter, Врв за Лемење, PT7 / LT, Буре
926 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EDSYN LT-1
Брзо инфо
(0)
Активатор на Врвови
945 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-07SU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051615099
Алатка за Гасен Леткум, Solder-Ejector, Pyropen, WEL.70-07SU
2.104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WPB1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WPB1
Алатка за Полирање на Врвови, WPB1, Weller
1.195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51350099
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051350099N
Компет за Чистење на Одлемувачи, 51350099, Weller
2.146 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST15 1000GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 331036
Калај за Лемење, Шипка, 1 kg, Sn99/Cu1, Stannol
5.746 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ALMIT-LFM48H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 800 020 00

Безоловен калај во шипка, правоаголна форма, 1kg, легура Sn-3,0Ag-0,5Cu

11.090 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ALMIT-LFM48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALMIT 801 506 50

Almit Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 500gr, Sn: 96.5% / Ag:3% / Cu 0.5%

6.373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST5 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574005
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.7mm, 500gr, Sn99.3/Cu0.7
2.559 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TIN-ST14 100GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 574401
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.3mm, 100gr, Sn99.3/Cu0.7
1.490 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST2 250GR
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 810117
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 0.5mm, 250gr, Sn99/Cu1
1.662 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIN-ST1 500GR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: STANNOL 396103
Stannol Безоловен Калај за Лемење, 1mm, 500gr, Sn99/Cu1
2.492 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.