Мисија

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

ПОСТОИМЕ ЗА ДА ЈА ПОТТИКНЕМЕ СВЕСТА НА ЛУЃЕТО ЗА ТЕХНОЛОГИЈАТА ВО НАСОКА НА НЕЈЗИНА ПОШИРОКА ПРИМЕНА ВО СЕКОЈДНЕВИЕТО.

Тоа го постигнуваме преку создавање на дополнителна вредност на нашата понуда, во облик на широк асортиман надграден со знаење, квалитет, поддршка и комплетни решенија за потребите од брзорастечкиот свет на електрониката.

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.